_mg_5374

Przedstawiam Wam kolejny produkt jakie moje psy miały przyjemność testować z okazji plebiscytu TOP for DOG! Jest to mokra karma od firmy Select Gold ( możecie je kupić w Maxi Zoo – TYLKO TAM!). Dostaliśmy najróżniejsze smaki, całą gamę rodzai przez co psy miały bardzo duże urozmaicenie 🙂

_mg_5361

Select Gold jest to linia produktów mokrej karmy, suchej oraz przysmaków. Mokra karma jest jeszcze podzielona na Select Gold oraz Select Gold Pure. My dostaliśmy z obydwu linii puszki więc zaraz Wam wszytsko przedstawię 🙂


SELECT GOLD

-> Czego można dowiedzieć się od producenta?

SELECT GOLD Sensitive – wyjątkowa karma dla psów wrażliwych na pokarm

Karma premium SELECT GOLD Sensitive jest idealna dla psów, które mają skłonność do nietolerancji pokarmowej lub wrażliwy układ trawienny. Najwyższej jakości receptury wyróżniają się bardzo dobrze przyswajalnymi składnikami o niskim potencjale uczuleniowym – zawierają tylko jeden rodzaj mięsa i nie więcej niż jedno źródło węglowodanów.

Ponadto karma SELECT GOLD Sensitive jest dostosowana do wielkości i fazy życia psa.

SELECT GOLD Sensitive oferuje suchą i mokrą karmę oraz przysmaki – idealne do żywienia mieszanego

* po więcej szczegółów zapraszam na stronę producenta – tu

_mg_5980

-> Co my mówimy?

 • bardzo smakuje moim psom! (to fakt)! po prostu tak jest 😉 nic dodać nic ująć, zawsze chętnie się zajadają karmą, czekają na więcej i nie mogą się doczekać kolejnej porcji
 • Tulka bez żadnych zastrzeżeń, ona ma żołądek jak stal nic go nie pokona, Leo za to miał lekkie gazy ale szybko mu przeszło
 • ma dużo mięsa! i żadnych zbędnych dodatków a to się ceni! 😉 na wielki PLUS
 • Receptura nie zawiera pszenicy ani glutenu.
 • ładnie pachnie 😉 (tak zwracam na to uwagę gdyż takie śmierdzące to do mnie nie przemawiają, pachnące mięsem są idealne)
 • psy bardzo chętnie wyskrobywały ją z konga więc to dobrze świadczy bo chciało im się wylizywać ścianki i największe zakamarki zabawki aby zjeść karmę

Jako dodatek do karmy suchej tą mokrą karmę bardzo polecam! Ja nigdy psów nie karmie jedynie mokrą albo jedynie suchą, zawsze w jednym dniu dostają suchą i mokrą. Gdybym im dawała tylko mokrą przez dłuższy czas pewnie Leo by popadł w depresje jakby po tygodniu musiał zacząć gryźć karmę. Karma jest w postaci mielonki lecz widać kawałki ryżu lub większe kawałki mięsa, na górze zazwyczaj przy wieczku zbiera się trochę galaretki.

-> przykładowy skład :

mięso i podroby z kurczaka (68%), rosół z mięsa kurczaka (27,5%), ryż naturalny (3%), minerały (1%), olej słonecznikowy (0,2%), fruktooligosacharydy (0,2%), olej rzepakowy (0,1%).

SELECT GOLD PURE

-> Co nam mówi producent?

SELECT GOLD Pure – Naprawdę. Dobrze. Przyswajalna.

Mokra karma premium SELECT GOLD Pure jest idealna dla wrażliwych psów, które mają skłonność do nietolerancji pokarmowej lub bardzo delikatny układ trawienny. Najwyższej jakości receptury wyróżniają się niewielką ilością bardzo dobrze przyswajalnych składników.

–> a tutaj więcej tu 🙂

_mg_5958
galaretaaa
_mg_5971
100% wołowiny od Select Gold Pure!
_mg_5387
dawkowanie 🙂

-> A co my na to?

 • mam takie samo pozytywne zdanie o tej karmie jak odnośnie poprzedniej edycji, super!
 • jako uzupełnienie posiłków moich psów to jest właśnie to!
 • psom bardzo smakuje, zjadają wszystko co do ostatniego kawałka mięsa/galaretki
 • żadnych! ale to żadnych problemów z trawieniem u Turlaszka, bez problemu przechodzi z jednego smaku na drugi z jednego rodzaju na drugi.
 • Leon tak jak przy poprzedniej lekkie gazy ale to przez chwilę potem ustały i już się nie pojawiły (jeżeli nie wspominałam, miał je przy 2 pierwszych puszkach później już nic)
 • ta receptura zawiera 100% mięsa

-> przykładowy skład karmy Pure

jagnięcina (35%) i podroby jagnięce (łącznie 70%), rosół z jagnięciny (28,5%), minerały (1%), olej słonecznikowy (0,2%), fruktooligosacharydy (0,2%), olej rzepakowy (0,1%).

_mg_5363

_mg_5371

Czy polecamy?! PEWNIE! Szczególnie, że karma jest dobrej jakości a ja jestem zwolennikiem mokrych karm szczególnie na wyjazdach, wyjść do znajomych czy psich eventach gdzie ugotować psu nie możemy albo nie zje suchej karmy ( chudy nie zje mi kamy na wyjeździe, nigdy! Musi to być sucha karma albo gotowane inaczej ani będzie głodować!)

_mg_5373

Reklamy